Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1705
Stary 09.01.2010, 20:13
dystansu? ten chłop powinien dostawać bana za co drugiego posta. przez takich jak on poziom tego forum jest jaki jest.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując