Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
1705
09.01.2010, 20:13
dystansu? ten chłop powinien dostawać bana za co drugiego posta. przez takich jak on poziom tego forum jest jaki jest.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
NowaHutaWNH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez NowaHutaWNH