Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18066
Stary 09.01.2010, 20:11
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Twoje słowa są dobitnym dowodem na to, jak duże są oczekiwania wobec transferów w klubie Wisła Kraków. I rozbudza je nie kto inny jak sam właściciel, zapowiadając co roku walkę o Ligę Mistrzów.
A gdzies ty slyszal zeby wlasciciel cos takiego mowil? Link mi podaj. Takie nadzieje to rozbudza wlasciciel Lecha "Idziemy na majstra" Poznan...
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
coś o Lekiciu:
http://sport.onet.pl/0,1248699,21083...wiadomosc.html
Zabieg, by podbic cene za niego.
Odpowiedz cytując