Dzimi napisał(a):

|
Twoje słowa są dobitnym dowodem na to, jak duże są oczekiwania wobec transferów w klubie Wisła Kraków. I rozbudza je nie kto inny jak sam właściciel, zapowiadając co roku walkę o Ligę Mistrzów.
|
A gdzies ty slyszal zeby wlasciciel cos takiego mowil? Link mi podaj. Takie nadzieje to rozbudza wlasciciel Lecha "Idziemy na majstra" Poznan...
brasilia79 napisał(a):

Zabieg, by podbic cene za niego.