Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13588
Stary 09.01.2010, 20:11
nero napisał(a):Wyświetl post
Mam 5 głośników. Zostały z kina domowego. Nie mam do nich kabli, po prostu 5 oddzielnych głośników. Czy jest możliwość podłączyć je do komputera? jaki kabel musiałbym kupić?
Najłatwiej i najmniej stratnie na jakości. Tani amplituner/wzmacniacz na min. 5 głośników. Podpinasz głośniki do niego, kable Telefoniki najlepsze i potem chinch-jack kabel (zakładając że nie masz chinchy w karcie dźw.) i jazdaaaa
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując