nero napisał(a):

|
Mam 5 głośników. Zostały z kina domowego. Nie mam do nich kabli, po prostu 5 oddzielnych głośników. Czy jest możliwość podłączyć je do komputera? jaki kabel musiałbym kupić?
|
Najłatwiej i najmniej stratnie na jakości. Tani amplituner/wzmacniacz na min. 5 głośników. Podpinasz głośniki do niego, kable Telefoniki najlepsze

i potem chinch-jack kabel (zakładając że nie masz chinchy w karcie dźw.) i jazdaaaa
