|
Ludzie odpowiedzialni za politykę transferową naszego klubu (czyli obecnie głównie Skorża), powinni od jutra śledzić uważnie PNA. Wiadomo, że czołowych graczy takiego WKSu nie kupimy (w końcu to Drogba, Yaya.. x)), ale jest jeszcze kilka słabszych reprezentacji, gdzie może się ktoś wybijać. Z resztą- w tych najlepszych reprezentacjach możemy się pokusić o tych półkę niżej graczy np. (przecież taki Kalu- nie dawno u nas, a teraz czołowy gracz Nigerii).
Poza tym spodobał mi się nawet pomysł z tym napastnikiem- Lakiciem. I mam nadzieję, że ten bramkarz Nurkovic nie przejdzie. Na prawdę nie sądzę, by był on lepszym bramkarzem od Pawełka. Niech ci nasi od transferów się wysilą, a nie albo "stali bywalcy", albo tacy, którzy chcą już tylko dograć. Poza tym pamiętać trzeba, że owy konkurent Mariusza musi być po pierwsze lepszy od Cebanu. Głowa boli od tych poszukiwań bramkarza, tym bardziej, że nie wiadomo kogo oni tak na prawdę szukają... o.O
|