Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18063
Stary 09.01.2010, 19:52
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Od zakończenia rundy w polityce transferowej nie dzieje się praktycznie nic a tu kilkadziesiąt stron jakiejś kompletnie bezowocnej dyskusji...Jest gdzieś tak jeszcze?, bo chyba jesteśmy ewenementem na skale światową.
Twoje słowa są dobitnym dowodem na to, jak duże są oczekiwania wobec transferów w klubie Wisła Kraków. I rozbudza je nie kto inny jak sam właściciel, zapowiadając co roku walkę o Ligę Mistrzów.
Odpowiedz cytując