1q2 napisał(a):

|
Od zakończenia rundy w polityce transferowej nie dzieje się praktycznie nic a tu kilkadziesiąt stron jakiejś kompletnie bezowocnej dyskusji...Jest gdzieś tak jeszcze?, bo chyba jesteśmy ewenementem na skale światową.
|
Twoje słowa są dobitnym dowodem na to, jak duże są oczekiwania wobec transferów w klubie Wisła Kraków. I rozbudza je nie kto inny jak sam właściciel, zapowiadając co roku walkę o Ligę Mistrzów.