|
Panie Jotka, chodzilo tylko o to zeby te firmy odprowadzaly podatki od polskich klientow. Nie wiem jak to mialoby wygladac od strony technicznej (ip tracing byc moze) ale o to chodzilo rzadowi. Przeciez nie skasowali profesjonala czy innych naziemnych bukmacherow a skasowali internetowych. Jedyna roznica miedzy nimi to odprowadzane podatki. Ogolne zasady dzialalnosci sa defacto podobne.
|