westersyl napisał(a):

|
Nie wiem jak oni grają tam na Cyprze wiem, że jak zdarzyło mi się ogladać LM to wpuszczali go z ławy na ostatnie 30 minut, pewnie to elemnt taktyki aby grał na MAX na ostatnie 30 na podmęczonego rywala. Zresztą jak gra od początku to po 60 minucie w przypadku Kosowskiego słowo "gra" raczej nie pasuje.
|
tylko z Chelsea w 1 meczu wszedł w 50 minucie (po kontuzji), a tak wszystko w podst. składzie. tak czy siak niezle mieszał Terrym, Colem i innymi, wreszcie APOEL zaczął grać jak on wszedł. Więc wiesz. Może wydolność już nie ta, tak czy siak przewyzsza wszystkich polskich pomocnikow pewnymi cechami.