westersyl napisał(a):

|
Nie wiem jak oni grają tam na Cyprze wiem, że jak zdarzyło mi się ogladać LM to wpuszczali go z ławy na ostatnie 30 minut, pewnie to elemnt taktyki aby grał na MAX na ostatnie 30 na podmęczonego rywala. Zresztą jak gra od początku to po 60 minucie w przypadku Kosowskiego słowo "gra" raczej nie pasuje.
|
W tym okresie jakoś był po kontuzji i trener nie chciał ryzykować jego zdrowia. Ponadto masz trochę racji co do elementu taktyki
