Pastor777 napisał(a):

|
Nowak jest świetny. Osobiście uważam go za jednego z 3 najlepszych napastników naszej ligi. A co do kontuzji... Ma pecha i biorąc to pod uwagę, nasi prawnicy powiinni zaproponować mu kontrakt z odpowiednią klauzulę (np. zarobki normalnie 300 tys. euro, w przypadku kontuzji 150 tys.).
|
To już nawet nie tyle o kasę chodzi (bo po jakimś czasie kontuzji i tak płaci ZUS nie klub), ale o to, że znowu kupimy grajka, zablokujemy miejsce,a gość i tak g**** będzie robić...
Juz wystarczy że mamy dwóch rencistów - Gargułę i Głowackiego. Biorąc pod uwagę, że nie wiadomo jak sprawni będą wiosną i Sobolewski (stary i po kontuzji) i Brożek (po kontuzjach dwóch dłuższych) wychodzi nam 4 niepewnych zawodników w podstawowej jedenastce. Nie stac nas na kolekcjonowanie takich.
Wiadomo, że kontuzje to przypadek często, kązdy może je złapać - ale są z drugiej strony piłkarze dużo bardziej na nie podatni... choćby Grzelak z Legii, Nowak własnie. Ich lepiej unikać.