*Michael* napisał(a):

Dawidowski to był prawdziwy niewypał...
ale co do Nowaka to warto spróbować.
|
dla mnie próba to ściągniecie piłkarza za free i danie mu rocznego niewysokiego kontraktu - to jest warte sprobowania (Singlara, Alvarez)
a z Nowakiem najpierw trzeba zapłacić min 400 tys euro GKS-owi plus min 3 letni kontrakt po 200 na rok to daje okrągły 1 mln euro a potem zdziwienie ze przy budżecie 40 mln zł nie ma kto zagrać z Levadią
ceny/kontrakty w Polsce za piłkarzy są chore
element napisał(a):

I teraz mamy porównanie.
Za Nowaka - napastnika 500 tyś euro, który z reguły strzela po 2 w porywach do 6 goli na sezon.
I **** że kontuzja za kontuzją.
I jakby nigdy nic ..
A niektórzy tu bredzą że 2 mln euro za Marcelo brać z pocałowaniem ręki.
|

i Marcelo tez gwarantuje te 6 bramek na sezon
Nowak musiałby przejść pozytywnie naprawde jakieś super dokładne badania lekarskie by w ogóle poruszac jego temat albo tak jak mowie roczny kontrakt za maks niska cene