Czy ktoś z Was coś wie na temat testów Leszczaka i Kubowicza w Polonii Bytom? Dzisiaj dopiero zauważyłem, że obaj zagrali w dzisiejszym meczu Polonii z Rozwojem Katowice.
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing6973.html
Pytanie tylko czy Leszczak podpisał nowy kontrakt? Z tego co wyczytałem kontrakt z Wisłą ma do 20 stycznia i nie widziałem jeszcze informacji o jego przedłużeniu. Czyżby to miało oznaczać, że szuka on teraz klubu jako wolny zawodnik? Co do Kubowicza, to dobry pomysł. Widać, że gra na lewej obronie mu służy, a Polonia ma akurat wakat na tej pozycji, więc powinien grać w pierwszym składzie niezłej drużyny ekstraklasy.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.