Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18041
Stary 09.01.2010, 14:34
[QUOTE=Arturo Qr2nów;839335]Kupmy Nowaka, bo podczas dwóch meczów na rundę, które zagra będziemy skakać po sobie z radości.

... A działacze będą skakać do gardła temu, co go sprowadził.



Ale ja to napisałem co do Garguły
Odpowiedz cytując