Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18039
Stary 09.01.2010, 14:30
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, w reprezentacji grać potrafi, a w klubie nie... A gdzie jest wyższy poziom? Pytanie tylko czy takie "ciepłe kluchy" jak Skorża potrafiłyby go zmobilizować, a przy okazji dać mu właściwą funkcję na boisku. Wiadomo, że należałoby się zastanowić, ale gra w Wiśle na 30tys. obiekcie i mieszkanie w milionowym Krakowie, to coś zupełnie innego niż Bełchatów. A że pewnie po złym meczu na forum wieszano by na nim psy... A na kim - może poza C. Ronaldo - nie...?
C. Ronaldo - nurkowiec hipokryta, nawet jak miałby sam się wykupić i przejść do Wisły bym na nim psy wieszal Ale takiej możliwości na szczęście nie ma

Costly może i by się sprawdził, no w końcu Forlan przez 4 sezony w Man U strzelił w lidze jakieś 10 bramek, a po transferze stał się jednym ze skuteczniejszych napastników. To nie jest reguła ale może transfer do Wisły i Costlemu dodałby skrzydeł.
Odpowiedz cytując