Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18037
Stary 09.01.2010, 14:24
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Kosowski to lider zespołu, nieszablonowy, nieprzewidywalny, grający z polotem i fantazją. Stanowiący połowę siły ofensywnej zespołu. To powinien być priorytet dla działaczy Wisły!
No jest tylko jeden maly problem, znaczy sie Cupial Go ztrawic nie moze. Wiec zapomnijcie ze do nas wroci

Cytat:
*Michael*
Member
Moim zdaniem transfer Nowaka to byla by dobra sprawa moze wkoncu przestal by lapac te kontuzje i odzyskal skutecznosc.
Tak bo unas jest inna pilka, inne boisko i po samym zalozeniu naszej koszulki cudownie Jego kolana zostana uzdrowione
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 09.01.2010 o godz. 14:30.
,
Odpowiedz cytując