Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
18035
09.01.2010, 14:16
Peroslaw88
napisał(a):
http://www.efakt.pl/Kosowski-czeka-n...y,61392,1.html
Kosowski za pół roku wolnym graczem
Dlaczego Wisła nie złoży mu propozycji kontraktu na poziomie 300 tysięcy euro?
Kosowski to lider zespołu, nieszablonowy, nieprzewidywalny, grający z polotem i fantazją. Stanowiący połowę siły ofensywnej zespołu.
To powinien być priorytet dla działaczy Wisły!
www.twojepc.pl
Dzimi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzimi
Znajdź inne posty napisane przez Dzimi