Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18035
Stary 09.01.2010, 14:16
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
http://www.efakt.pl/Kosowski-czeka-n...y,61392,1.html

Kosowski za pół roku wolnym graczem

Dlaczego Wisła nie złoży mu propozycji kontraktu na poziomie 300 tysięcy euro?
Kosowski to lider zespołu, nieszablonowy, nieprzewidywalny, grający z polotem i fantazją. Stanowiący połowę siły ofensywnej zespołu. To powinien być priorytet dla działaczy Wisły!
Odpowiedz cytując