Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18033
Stary 09.01.2010, 14:12
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
dokładnie... kto nie ryzykuje ten nic nie ma... może warto go sprowadzić a będzie z niego pożytek niech mi ktoś powie skąd mamy te 2mln zł na rzekomy transfer Dawida Nowaka
święte słowa.myśmy zaryzykowali i mieliśmy Dawidowskiego,a teraz mamy Gargułę
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując