Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18032
Stary 09.01.2010, 14:07
dokładnie... kto nie ryzykuje ten nic nie ma... może warto go sprowadzić a będzie z niego pożytek niech mi ktoś powie skąd mamy te 2mln zł na rzekomy transfer Dawida Nowaka
Odpowiedz cytując