Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18030
Stary 09.01.2010, 13:44
MCX napisał(a):Wyświetl post
Ten to z kolei i grać umie i zdrowie ma, ale skutecznością nie błyszczy (a po co nam nieskuteczny napastnik?) i w głowie też ma nie po kolei. Zastanowiłbym się 20 razy zanim zaproponowałbym mu kontrakt. Dobrą atmosferę w drużynie łatwo zepsuć, warto o tym pamiętać. Gdyby jeszcze miał przekonujące statystyki. W reprezentacji gra bardzo dobrze, ale w klubie... Minie kilka kolejek i wszyscy będą go porównywać do Ćwielonga.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8144
Właśnie, w reprezentacji grać potrafi, a w klubie nie... A gdzie jest wyższy poziom? Pytanie tylko czy takie "ciepłe kluchy" jak Skorża potrafiłyby go zmobilizować, a przy okazji dać mu właściwą funkcję na boisku. Wiadomo, że należałoby się zastanowić, ale gra w Wiśle na 30tys. obiekcie i mieszkanie w milionowym Krakowie, to coś zupełnie innego niż Bełchatów. A że pewnie po złym meczu na forum wieszano by na nim psy... A na kim - może poza C. Ronaldo - nie...?
Odpowiedz cytując