|
Sebastian Mila, zawsze bede za nim optował, w słabym Śląsku zawsze na sezon kolo 10 asyst, teraz ma juz 6 + 3 gole, a grał dopiero od połowy rundy bo miał kontuzje. Nie rozumiem czemu tyle osób go nie lubi, a jest naprawde dobrym grajkiem, nawet na ławke, bo kadre mamy wąską, ale spokojnie na boku pomocy moze grac, w srodku.
Ale ma klauzule 650 tysi euro, z tego co czytam.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 09.01.2010 o godz. 13:43.
|