|
Mam nadzieję, że Nowak to tylko zasłona dymna lub niedoinformowanie pismaków, a w rzeczywistości staramy się o transfer lub sondujemy możliwość transferu Costly'ego.
A co do Kosowskiego, to bardzo chętnie, a Kirm na prawą lub transfer za sporą kasę. Z tym, że przedłużenie kontraktu Kosie przez obecny klub, to pewnie tylko dogadanie kwestii finansowej - dla nas i tak za wysokiej.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 09.01.2010 o godz. 13:33.
|