Maciejo napisał(a):

a oglądaliście w 3d?
co do Avatara, to narzekać nie będę, choć po tylu nie tyle co recenzjach, ale po opiniach ludzi mi znajomych, którzy byli zachwyceni spodziewałem się jednak chyba zbyt dużo, po tym filmie.
ogólnie dobry film, można obejrzeć. są gorsze filmy.
|
Tak, oglądałem w 3D. I co ciekawe, również zwróciłem uwagę na owe przebudzenie, jak kolega powyżej napisał

. Dla mnie film przereklamowany, i tyle.