Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1694
Stary 09.01.2010, 13:11
Proste, ze chodzilo o pieniadze. Gdyby firmy bukmacherskie zdecydowaly sie odprowadzanie podatku to nikt niczego by nie zakazywal. Jak dla mnie to jest zwykla proba sil: Jak nie bedziecie placic to was zdelegalizujemy.
Odpowiedz cytując