http://podstolice-ski.pl/ Był ktos?
Jakie warunki w Sieprawiu?
Cytat:
|
Jak na moje, to nie warto jechać do Sieprawia, bo jest to strata czasu...
|
Dlaczego?
A polecil bys cos niedaleko Krakowa? Zalezy mi na tym aby byla wypozyczalnia w przyzwoitej cenie no i stoki niezatrudne
