Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18020
Stary 09.01.2010, 12:00
Jeśli chodzi o Kosowskiego to jestem na tak , dać mu kontrakt Łobo a jego wypożyczyć albo niech szuka sobie nowego pracodawcy. Co do Nowaka jest kontuzjogenny ale skoro trener Skorża go chce to może zaufajmy naszemu trenerowi a może to tylko plotki? Błaszczu też ma podobny organizm do Nowaka a był naszą gwiazdą , Jeleń też bardzo często łapie kontuzje a jest najlepszym napastnikiem w Auxerre. Nowak mógłby przyjść ale wtedy potrzebowalibyśmy 4 równych napastników , wprzypadku gdy wypadł by jeden inni zastąpiliby go bez problemu. Tylko mnie zastanawia jedno, czy w przypadku przyjścia Nowaka rezygnujemy z wysokiego napastnika? Czy może Nowak jest szykowany jako następca Brozia i przyszedł by teraz, Brożek pewnie odejdzie w lecie a wtedy przyjdzie wysoki napastnik, chyba że trener chce przesunąć Małego na skrzydło a w przypadku przyjścia Kosy Małego czekałaby ława- może to i dobrze bo Mały nie jest jeszcze zawodnikiem na pierwszą 11, potrafi zagrać świetny mecz ale nie potrafi ustabilizować formy. Ciekawie będzie w tym okienku ale być może skończy się tak jak zawsze...
Odpowiedz cytując