Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ola7
Viva Mauro!
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
13568
09.01.2010, 11:24
Od pewnego czasu podczas ładowania windowsa zacina mi się komputer (tzn. jest czarna strona z windowsem i zacina się to takie niebieskie co się ładuje
) i dopiero po kilkukrotnym resecie włącza się pulpit... wie ktoś co się mogło stać?
"Zawodnicy odchodzą, a miłość do klubu pozostaje na zawsze..." Ola7
Ola7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ola7
Znajdź inne posty napisane przez Ola7