Temat
:
e-papieros
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
20
09.01.2010, 09:52
używa ktoś tego?
miałem od nowego roku rzucić palenie, ale coś mi nie idzie
może e-papieros będzie rozwiązaniem...
Tylko Pomka!
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo