Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.01.2010, 09:16
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Kolejne zwycięstwo !!

Nie ma co ukrywać - JESTEŚMY W FORMIE
Oby nie. W formie maja byc na 19 stycznia a nie teraz. Nie wszytskie akcje im jeszcze wychodzily ale wg mnie Wenta probuje nowych rozwiazan i dlatego tak to wyglada. W meczu z Wegami sporo akcji na koło szło.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 09.01.2010 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując