Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 09.01.2010, 08:19
laxa napisał(a):Wyświetl post
Wisła chce Dawida Nowaka

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tre...059,1,727.html

http://www.futbol.pl/artykul/73064.html
Ostatnio edytowane przez Peroslaw88 : 09.01.2010 o godz. 08:23.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując