Wisła walczy z Lechem o Rodionowa z BATE.Białorusini wycenili swojego napastnika na milion Euro
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...061,1,720.html
Jeśli chodzi o Nowaka to mam nadzieje że to jest żart że Wisła sie nim interesuje . To jest zbyt kontuzjogenny zawodnik i znajac życie to pewnie zaraz złapałby uraz i tyle byłoby z niego pożytku
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tre...059,1,727.html