Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13564
Stary 09.01.2010, 00:03
Żmijka napisał(a):Wy¶wietl post
Klub dostaje kare z ekstraklasy.
którą płacą kibice. (czyli stowarzyszenie) pare rac to pare tysięcy złotych.

mozesz dostac zakazstadionowy, kare grzywny,zawiasy albo więzienie do 5 lat.
dodtakowo klub moze dac zakaz klubowy.
Odpowiedz cytuj±c