Temat
:
Mam pytanie....
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
13564
09.01.2010, 00:03
Żmijka
napisał(a):
Klub dostaje kare z ekstraklasy.
którą płacą kibice. (czyli stowarzyszenie) pare rac to pare tysięcy złotych.
mozesz dostac zakazstadionowy, kare grzywny,zawiasy albo więzienie do 5 lat.
dodtakowo klub moze dac zakaz klubowy.
WRz¦
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do WRz¦
ZnajdĽ inne posty napisane przez WRz¦