Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13563
Stary 08.01.2010, 23:58
Chalikarnas napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśni mi ktoś konsekwencje, jakie ponosi się po wniesieniu i odpaleniu jednej racy na Reymonta 22 ? Załóżmy jest taka sytuacja: mecz z Piastem Gliwice, Wisła strzela bramkę , ktoś ( albo 2 ,3 osoby) odpala race. Dostaje zakaz (a jeśli ma zakrytą twarz i nie widać na monitoringu to co)? Wyłapuje go ochrona? Klub ponosi konsekwencje (podkreslam odpalenie jednej, dwóch, trzech ?
Klub dostaje kare z ekstraklasy. Ty możesz dostać zakaz i/lub grzywnę.
Odpowiedz cytując