Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: Salwator
Offline
#
13562
08.01.2010, 23:54
kamilll1906
napisał(a):
czy bez problemu mozna wejsc na czyjąś rozprawę sądową, nie bedąc świadkiem ani oskarzonym/ oskarzycielem
?
Tak, jeżeli (w szczegolnym wypadku) nie została wyłaczona jawność rozprawy.
Misiek570
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiek570
Znajdź inne posty napisane przez Misiek570