Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
 
Od: 10.2009
Skąd: Salwator

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13562
Stary 08.01.2010, 23:54
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
czy bez problemu mozna wejsc na czyjąś rozprawę sądową, nie bedąc świadkiem ani oskarzonym/ oskarzycielem ?
Tak, jeżeli (w szczegolnym wypadku) nie została wyłaczona jawność rozprawy.
Odpowiedz cytując