|
miszcz ortografji
Offline
|
#11

08.01.2010, 22:29
|
ciacho napisał(a): 
|
Ja bym nie wierzył za bardzo tym wynikom. Poza tym gra wyglądała wg mnie średnio. Liczę jednak, że jak dojdzie Marcin Lijewski i Jurasik i trafimy z formą to powalczymy o medal.
|
Na czym oglądałeś ?
|
|