Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17996
Stary 08.01.2010, 19:42
Dzimi napisał(a):Wyświetl post

W innym przypadku sprzedaż Marcelo nie jest uzasadniona niczym, poza chęcią zarobku kosztem poziomu sportowego drużyny...


No i bardzo mądry wniosek,do ktorego w kontekscie ew sprzedazy Marcelo sie sklaniam

Ludzie o czym my wogole chcemy myslec ,jaka Europa ,jak Liga Mistrzow chyba w kulki,z czym na salony.
Jak nasza polityka dzis opiera sie na tym zeby sprzedac najleszego zawodnika ,a potem BYC MOZE jakas czesc kasay pojdzie na transfery to ja wogole nie mam pytan i ten temat sensu nie ma zadnego.

To ma byc jakaś wizja przyszłosciowa ,i dobra droga>?. to mi bardziej wyglada na reaniomwanie trupa...

Ok moze nie byc wzmocnien ,gramy tym co mamy , ja to zrozumiem jak wiekszosc kibicow tylkoi potem niech Cupal ,media ii inni nie krzyczą "Maciek kiedy ta Liga Mistrzow"?"

z drugiej strony jesli uda sie zdobyc Mistrza co z tym skladem SKorza pownien osiagnac ,to nie wiem czy przełkne kolejną Levadie a przeciez bez wzmocnien Wisla prosi sie o kolejny nokaut w Europie przez jakas "potenge" tym razem pewnie z Mlodawi czy Kazachstanu... osobiscie ja juz mam dosc tych szyderstw i wylicznek z kim to ta Wisla nie wropiła..
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.01.2010 o godz. 19:48.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując