Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17991
Stary 08.01.2010, 18:22
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
to dlaczego teraz miałoby być inaczej?
Szczególnie że nie mając nawet szczegółowych danych , możemy założyć że z finansami w klubie jest krucho.
Pytanie tylko czy klub jest zdesperowany i będzie schodził z ceny, czy też ustali jedną cenę i albo ktoś zapłaci albo Marcelo zostanie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując