pan Dudi napisał(a):

|
to dlaczego teraz miałoby być inaczej?
|
Szczególnie że nie mając nawet szczegółowych danych , możemy założyć że z finansami w klubie jest krucho.
Pytanie tylko czy klub jest zdesperowany i będzie schodził z ceny, czy też ustali jedną cenę i albo ktoś zapłaci albo Marcelo zostanie.