Dobra - usprawiedliwiony

- tyle że dobrze by było gdybyś podparł to 'właśnie słyszałem' jakimś niemieckim linkiem bo inaczej taka informacja jest nic nie warta i nie nadaje się do tego tematu.
Co gorsza przeczyta to jakaś pseudo-dziennikarzyna i zaraz zobaczymy na jakimś portalu tekst jak to Wolfsburg interesuje się Marcelo
A czy dałby radę to cholera wie - Marcelo jest zdecydowanie najbardziej wartościowym obrońcą grającym w naszej lidze ale trzeba wziąć poprawkę że to buraczana liga.