Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17989
Stary 08.01.2010, 18:12
Death On Two Legs napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie nie wyjechalem do niemiec Mieszkam od urodzenia w wolfsburgu i sam nauczylem sie polskiego (okay, rodzina pomagala ) I niestety, bledy sie zdazaja...sorry.
Dobra - usprawiedliwiony - tyle że dobrze by było gdybyś podparł to 'właśnie słyszałem' jakimś niemieckim linkiem bo inaczej taka informacja jest nic nie warta i nie nadaje się do tego tematu.
Co gorsza przeczyta to jakaś pseudo-dziennikarzyna i zaraz zobaczymy na jakimś portalu tekst jak to Wolfsburg interesuje się Marcelo

A czy dałby radę to cholera wie - Marcelo jest zdecydowanie najbardziej wartościowym obrońcą grającym w naszej lidze ale trzeba wziąć poprawkę że to buraczana liga.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując