http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12..._rundzie_.html
Tu masz wszystkie gole Marcelo w tej rundzie, będą przeskakiwać automatycznie.
Co do Marcelo to jest to jeden z nie wielu zawodników z polskiej ligi, który sobie tam poradzi. Był najlepiej odbierającym zawodnikiem w lidze brazylijskiej według statystyk. To samo jest w Polsce.
Ma 4 mecze w młodzieżówce w Brazylii. Jest silny, agresywny i szybko się uczy. Według mnie poradzi sobie wszędzie. Cena myślę że 4 mln euro + Dzeko

to dobry układ.