Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17988
Stary 08.01.2010, 18:04
Cytat:
Death On Two Legs
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12..._rundzie_.html

Tu masz wszystkie gole Marcelo w tej rundzie, będą przeskakiwać automatycznie.

Co do Marcelo to jest to jeden z nie wielu zawodników z polskiej ligi, który sobie tam poradzi. Był najlepiej odbierającym zawodnikiem w lidze brazylijskiej według statystyk. To samo jest w Polsce.

Ma 4 mecze w młodzieżówce w Brazylii. Jest silny, agresywny i szybko się uczy. Według mnie poradzi sobie wszędzie. Cena myślę że 4 mln euro + Dzeko to dobry układ.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 08.01.2010 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując