Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17987
Stary 08.01.2010, 17:53
Death On Two Legs napisał(a):Wyświetl post

Fajnie by bylo, jakbym mogl dostac informacie o graczu itd.

Dzieks! ;D
Dobra niech Ci będzie: Marcelo - wysoki, młody, mocno stojący na nogach obrońca. Świetny z wyskoku przy stałych fragmentach gry z których strzela mnóstwo goli. W obronie w Polskiej kopanej niemal kazda głowa jego, juz w brazyli był jednym który miał najwiecej wygranych główek procentowo w obronie. Lekko czasem sie gubi w ustawieniu, ale z kims doswiadczonym w parze szybko to nadrobi. Przedewszystkim cały czas widac po nim że robi systematyczne postępy. Troche przypomina Naldo z Werderu jak dla mnie.
Odpowiedz cytując