Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6581
Stary 08.01.2010, 17:28
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Zaraz padnę.Dzisiejsza Gazeta Krakowska : "W 2010 roku miasto odda do użytku wiele ważnych inwestycji...............Jest coś i dla kibiców piłki nożnej. - W czerwcu zostanie ukończona nowa wschodnia trybuna (od strony parku Jordana) wraz z narożnikami. Wyburzona będzie trybuna od strony zachodniej i postawiona ścianka szczelinowa pod nową trybunę - wymienia Jan Machowski z biura prasowego Urzędu Miasta Krakowa. Za przebudowę stadionu miasto zapłaci ok. 144 mln zł."

Aż strach co jest w innych artykułach , w sprawach w których się mniej interesujemy.
wiesz, najgorsze będzie, jeśli to jest taki próbny balon. Czyli trybunę wschodnią, ba, z narożnikami, oddamy. Obojętnie co będziemy obiecywać, wiadomo, że nie ma siły, by skończyć i zachodnią.
No to niech się wiara cieszy , że chociaż planowaliśmy tylko ściankę szczelinową, to przecież już jest zrobione dużo więcej i już w 2011 i tę część do użytku oddamy.

Miejmy nadzieję, że to jakiś niedorobiony młodziak z Krakowskiej pisał, któremu za wierszówkę płacą a nie za fakty.
Inaczej zaczniemy mówić wyrazy. Brzydkie.


Odpowiedz cytując