Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17984
Stary 08.01.2010, 16:33
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Death On Two Legs






Nie,to nasze kochane pismaki fakty,super expresy,przeglądy sportowe sprzedają Marcelo na prawo i lewo, szczególnie fuckt.

W tym wypadku mogą po prostu wierzyć w powtórkę z rozrywki. Wszak, z tego co wiem, Kuba Błaszczykowski sam też za bardzo nie chciał odchodzić tak szybko do bvb i opóźniał swój transfer jak tylko mógł. Niestety, komuś mającemu więcej do powiedzenia w klubie się spieszyło i skończyło się tak, jak się skończyło. A zatrudnienie przez nas Marcelo to hit porównywalny ze sprowadzeniem Kuby.
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 08.01.2010 o godz. 23:59.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując