brylant17 napisał(a):

Death On Two Legs
Nie,to nasze kochane pismaki fakty,super expresy,przeglądy sportowe sprzedają Marcelo na prawo i lewo, szczególnie fuckt.
|
W tym wypadku mogą po prostu wierzyć w powtórkę z rozrywki. Wszak, z tego co wiem, Kuba Błaszczykowski sam też za bardzo nie chciał odchodzić tak szybko do bvb i opóźniał swój transfer jak tylko mógł. Niestety, komuś mającemu więcej do powiedzenia w klubie się spieszyło i skończyło się tak, jak się skończyło. A zatrudnienie przez nas Marcelo to hit porównywalny ze sprowadzeniem Kuby.