|
Witam.
Wlasnie slyszalem, ze Marcelo ma przejsc do Wolfsburga. Wlasnie jestem Fanem Wolfsburga i jestem ciekawy jak wy oceniacie Marcelo. Ja slyszalem o nim, ze jest bardzo dobrym graczem, ktory ma doskonala forme.
Mi sie jednak wydaje, to znaczy troche tak wyglada, ze Wisla chodzi po klubach i chce go na hama sprzedac.
Fajnie by bylo, jakbym mogl dostac informacie o graczu itd.
Dzieks! ;D
|