Wyświetl pojedynczy post
Death On Two Legs
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17982
Stary 08.01.2010, 16:24
Witam.

Wlasnie slyszalem, ze Marcelo ma przejsc do Wolfsburga. Wlasnie jestem Fanem Wolfsburga i jestem ciekawy jak wy oceniacie Marcelo. Ja slyszalem o nim, ze jest bardzo dobrym graczem, ktory ma doskonala forme.

Mi sie jednak wydaje, to znaczy troche tak wyglada, ze Wisla chodzi po klubach i chce go na hama sprzedac.

Fajnie by bylo, jakbym mogl dostac informacie o graczu itd.

Dzieks! ;D
Odpowiedz cytując