Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13546
Stary 08.01.2010, 11:25
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Czy też wam się psuje firefox? Tzn wyłącza okno przeglądarki i jakieś okno wyskakuje...
cos jest na rzeczy, w prawdzie nie wylacza okien, ale otwiera nową zakladke w ktorej wyskakuje jakies okno z przegladarką google na pierwszym planie [nizej jakies opisy, nie przygladalem sie]

wczesniej robil to notorycznie, po formacie na razie raz mi sie zdarzylo na 2 dni [otwiera strony rozne o przedstawionym wyzej schemacie, jak do tej pory 'poznalem' juz 4]
Odpowiedz cytując