FajQ napisał(a):

|
Czy też wam się psuje firefox? Tzn wyłącza okno przeglądarki i jakieś okno wyskakuje...
|
cos jest na rzeczy, w prawdzie nie wylacza okien, ale otwiera nową zakladke w ktorej wyskakuje jakies okno z przegladarką google na pierwszym planie [nizej jakies opisy, nie przygladalem sie]
wczesniej robil to notorycznie, po formacie na razie raz mi sie zdarzylo na 2 dni [otwiera strony rozne o przedstawionym wyzej schemacie, jak do tej pory 'poznalem' juz 4]