Lemoniadowy Joe Marcelo zarabia...8 tys dajcie mu podwyżkę
Edit
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Ile razy zobaczę, że Wisła sprzedaje Marcelo praktycznie codziennie jakiś news, że Marcelo odchodzi.... a skończy się na tym, że zostanie
