Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
13545
08.01.2010, 10:48
Jest w lub koło rynku jakaś knajpka gdzie można wypić kawkę i zjeść ciasteczko za rozsądną cenę ?
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo