Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13545
Stary 08.01.2010, 10:48
Jest w lub koło rynku jakaś knajpka gdzie można wypić kawkę i zjeść ciasteczko za rozsądną cenę ?
Odpowiedz cytując