Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#827
Stary 08.01.2010, 10:39
jeśli Mostostal się odwoła i będzie chciał odszkodowania to sprawa może się ciągnąć wiele miesięcy. Moim zdaniem Dutkiewicz strzelił sobie w kolano. Opóźnienie 1-2 miesiące nic by nie zmieniło, a teraz może być tragedia dla Wrocławia. Trochę mi to śmierdzi jakimiś przekrętami, jakby czekali na mały poślizg Mostostalu.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując