|
jeśli Mostostal się odwoła i będzie chciał odszkodowania to sprawa może się ciągnąć wiele miesięcy. Moim zdaniem Dutkiewicz strzelił sobie w kolano. Opóźnienie 1-2 miesiące nic by nie zmieniło, a teraz może być tragedia dla Wrocławia. Trochę mi to śmierdzi jakimiś przekrętami, jakby czekali na mały poślizg Mostostalu.
Wisła jest najważniejsza!
|