Kobieta_Wislak napisał(a):

Blade jest zajebisty!
|
Aha. Facet biega z szablą i wycina Wampiry niczym krzaki w lesie ;-) Nie wpisuje się w Kobieto ten Murzyn w konwencje filmu o jaka MI chodzilo. Tak jak przypomniały mi sie filmy grozy i japońskie horrory biją rekordy. Ich remake'i made by Hollywood - niekoniecznie.