Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17980
Stary 08.01.2010, 10:16
To tylko w Wiśle takie rzeczy sa możliwe 5 pkt przewagi w tabeli , jeden rywal w walce o MP, ewentualnie duża szansa na LE i nie mała na LM , nowy stadion itd.

a kibice martwią że klub nie sprzedał Brozka i Marcelo, Brozka który zdrowy jest świetnym napastnikiem i wcale sie nie pcha na zachód Marcelo który jest jednym z głównych ojców naszych sukcesów w lidze ma 22 lata i kontrakt do 2013 i podobno niewysoki kontrakt

a prawda jest taka że jedyna droga dla dalszego rozwoju dla Wisły sa puchary innej drogi nie ma a na pewno nie jest nią sprzedawanie czołowych graczy za śmieszne 2 mln euro

ps mała poprawka dzięki Levadi nasza droga do LM a tym bardziej do LE będzie trudniejsza niż w tym roku ponieważ najprawdopodobniej nie będziemy rozstawieni nawet w 3 rundzie elm do LM i nawet przejście jej nie da nam z automatu awansu do grup LE tylko kolejne kwalifikacje i znowu nierozstawioną pozycje ale najpierw trzeba obronić Mistrza
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 08.01.2010 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując