Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17978
Stary 08.01.2010, 09:14
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html

"Póki co, Marcelo nie musi więc pakować walizek. Bardziej realne na chwilę obecną wydaje się za to odejście innego wiślaka. Słoweniec Andraz Kirm ma szansę gry w Olympiakosie Pireus"

Może ta cudowna notka doda wyobraźni tym co wierzą w każde słowo portali, gazet itd. A może dodam Wam więcej wigoru do płaczu
Pozdrawiam
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując