http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html
"Póki co, Marcelo nie musi więc pakować walizek. Bardziej realne na chwilę obecną wydaje się za to odejście innego wiślaka. Słoweniec Andraz Kirm ma szansę gry w Olympiakosie Pireus"
Może ta cudowna notka doda wyobraźni tym co wierzą w każde słowo portali, gazet itd. A może dodam Wam więcej wigoru do płaczu

Pozdrawiam