Wyświetl pojedynczy post
Yoskie
Junior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: Kraków - RU3AJ, WIE300...czasem tu, czasem tam.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.01.2010, 09:12
Drużyny z miejsc 5-16 po rundzie zasadniczej kończą rozgrywki. Dwa ostatnie z każdej z grup spadną do 3 ligi.
No past, no future. Only the moment.
Odpowiedz cytując