Peroslaw88 napisał(a):

Marcelo ma z nami jeszcze długo kontrakt, ale na pewno do końca nie zostanie. Po prostu jest za dobry na naszą ligę. Jeśli chodzi o Kirma: to pewnie kit, że chce go Olympiakos. Jednak sprzedaż gracza przed MŚ to debilizm. Tym bardziej, że Kirm w kadrze gra super. Przecież jego cena po mundialu może wzrosnąć kilkakrotnie. Coś czuje, że Słowenia na mundialu będzie czarnym koniem.
Odniosę się jeszcze to sum transferowych za graczy z Polski. Robert Lewandowski za 7 milionów euro? - ludzie i tyle dawał Schatar Donieck? - jeśli tak by był to Rutkowski szedłby do Doniecka na kolanach...
|
Równie dobrze może spaść... Nie wiem skąd to przekonanie że po MŚ będzie po niego kolejka chętych za dużo większą kasę. Nauczcie się w końcu że to nie my ustalamy ile warty jest piłkarz tylko piłkarz jest wart tyle ile ktoś za niego daję. Pamiętam jak po MŚ 2006 mieliśmy się dorobić na piłkarzach typu Baszczyński, Sobolewski. Mieli się tak wypromować że aż Baszczu odszedł za darmo a Sobol będzie pewnie grał u nas do końca kariery. Jest oferta (dobra oferta oczywiście) to sprzedawać bo nie ma szans żebyśmy w tym momencie sprzedali jakiegoś piłkarza (poza bramkarzem lub do frajerów z Rosji ale oni przepłacają) za więcej niż 3-4 mln euro. Musiałby zdobyć króla strzelców na Mundialu i MVP finału
